23 Ocak 2010 Cumartesi

yaş-şa-sın! KAR! :)evet! an itibariyle lapa-lapa yağan karı hissetmek-yaşamak-solumak-ve tadını çıkarmak için "yalnız da olsam" dışarı çıktım..öyle güzel yağıyor ki insanın içinden şen kahkahalar atarak eğlenesi geliyor! ben de yalnız kalmayayım diye sevdiceğimin armağanı küçükhanım'ı yanıma aldım..hem onunla eğlendim hem de sevimli bir kaç kareye sığdırdım resmini. o da kar'lı anlarıma ortak oldu böylece ;)

yoldan geçen insanların ayak izleri çok güzel görünüyor..biraz estetikten yoksun olsalar da ;D

bana eşlik eden sadece küçükhanım değildi elbette..Denizcanımın hediyeleri ve benim karla birlikte yanımda olmalarını istediğim notluklarımda..sevgili gökkuşağı ve bisiklet kardeş beni yalnız bırakmadı :D

2gün evvel bitirmiş olduğum ve ismine "allı-morlum" taktığım uzuuuunn atkımın resimlerini koymamıştım..bugün dışarı çıkmadan evvel hem boynumu sıcak tutsun hem de kardan o da nasibini alsın diye öncesinde ve sonrasında fotolarını çektim ;)

ve karın içinden mutlulukla bana göz kırptı ;)

ve üşümüş hatta donmuş ellerimle yoldan geçen bir silueti resmettim ;)
ve diğerlerini dee .. :D
kısa bir fotoğraf arası belki..ama resim çekerken içimden geçen şey ney olabilirdi?tabii ki de daha orjinal bir makineyle daha güzel fotolar çekebilmek..mesela ben bir yandan hem kar'ın tadını çıkarır hem foto çekerken uzakta oyun oynayan çocuklar gördüm ama çekemedim..elimde orjinal bir hatun olsa ;) nasıl da güzel resmederdim diye iç çekmedim değil hanii..ne yapalım uzuuuunn...bekleyişşşş :(
ben de ne yaptım?yakınımda yöremde,mahallemden gördüğüm minik bir kız çocuğunun masum çocuk gülüşünü çektim oldukça amatörce ;)
şimdilik mazur görün :D

kar daha da şiddetlenmezse yarın dostlarımla birlikte buluşacağız..biraz sıcak kahve molası bu soğuk havada iyi gelecektir..ve çektiğimiz mutlu kar'lı tebessümler içimizi ısıtacak..kar'a inat ;)
Kar'ın o huzurlu keyfini çıkarmanız dileğiyle :)
mutlu karlı kışlı günler..

4 yorum:

Dalgaları Aşmak dedi ki...

Ankara'da bizi yine kandırdı :(Azıcık yağdı yağmura döndü :(

SirEvo dedi ki...

yav bizde soğuk var kar yok ne kötü ya :D Kar görmek istesek Spil'e falan gitmek gerekio :(

küçükhanım yeşocan* dedi ki...

kaç gündür kar heyecanıyla yanıp tutuşurken bu güzel şenliğin tadını çıkarma vaktidir diyip sarıldım makineme frıladım dışarı ;)
sbah bir de sizin için çıkar coşarım meraketmeyin :D

zeynepin sesi dedi ki...

atkın çok güzel gözüküo gerçekten,ellerine sağlık..