15 Nisan 2010 Perşembe

elmalı ponçik,mavi kuş ile küçük kız.

son birkaç gündür kendimi iyi hissetmiyordum..Sevgili Dostum Denizcanımla buluştuk vakit geçirdik.günü-geceyi-2 güzel kahvaltı sofrasını paylaştık..sohbetlerimiz doldu taştı masalardan..kendimize iyi geldik..onun da ihtiyacı vardı paylaşmaya..tadındaydı herşey..ne çok eksik, ne çok fazla..tam kararında..sonra ayrıldık..gelecek hafta çarşamba günü -Doğumgünü armağanı- olarak Ada vapuru yandan çarklı beni/bizi bekler! Yeşocan'a verilebilecek en güzel hediyelerdendir bir Ada gezmesi!

bisikletle, tur yolu'nda şarkılar söylerek yol almak..ada'nın karadutlu dondurmasından ağzımızın suları şıpır şıpır damlarken yemek..vapurda giderken vazgeçilmezlerimiz -şallar foraaa!!- deyip rüzgara kucak açmak..yaşadığımız o mutlu an'ları fotoğraflarımızla sonsuzluğa taşımak..blah..blah..blah.. :)

insanın kendisini tanıyan/bilen/anlayan dostlara sahip olması nasıl da güzel bir armağandır kendisine!tüm Dostlarıma en içteninden bir teşekkür daha ediyorum izninizle! :)
[duygusallığım pek bir dominant buaralar..fazla ağırlık yapmadan konuyu kapayayım:]

2 günüm dolu dolu geçti..güzel mekanlarda güzel insanlarla birlikte geçirdiğim vakitten geriye herzamanki gibi mini-mini kareleri kaldı..az-biraz paylaşmak isterim..emirgan korusu tam gidilesi zamanında! her yanda çiçekler, börtü-böcekler, envai çeşit güzellikle hayallerde saklanan minik bir cenneti andırıyor adeta! [çok polyanna vari konuştum yahu!]pek sevgili Denizcan'ımla..


lalerin arasında bildiğiniz kayboldum! :)

lale deresi..çok etkileyici yapmışlar doğrusu!insanın içi kıpır kıpır oluyor bu renk cümbüşünü gördüğünde!
aşağıda çoookk cüzi bir kısmı görünen çocukların çıkardığı, hatta bir tanesinin "annneeeeeğğğğğğ" diye haykırarak bağırdığı, hoparlörlü ses yankıları dışında herşey mükemmeldi!-evet evet gerçekten mükemmeldi!-

emirgan'dan sonra rotayı istiklal'e çeviririz ve bu duvar yazısı objektifimden nasibini alır..

bugün de 2 hafta öncesinden planladığımız buluşmayı gerçekleştiririz sevgili Stil Direktörü Eda ile :) kadıköy/moda hattında buluşur, tanışırız. [buaralar epey sosyal bir kişilik kazandım :]
kendisi gerçekten tahmin ettiğimden çok daha farklı biri çıktı..çok sıcak, samimi, güler yüzlü ve dobra bir hatun! :)
etrafa inanılmaz bir enerji yayıyor! pozitif ve hareketli..ayağımdaki topuklularımla -topuklu dediğime bakma!tahmin ettiğin gibi koket birşey değil! :)- kendisine yetişemedim desem inanır mısın?inan,inan! :)
arkadaşlığımız sanaldan gerçeğe taşınmış oldu..bundan sonra da fırsat bulup görüşeceğiz inşallah.. :)velhasıl-ı kelam..yorgun ve mutlu bir ruh haline büründüm an itibariyle!
ehh..kpss için kaldığımız yerden devam edebiliriz öyle değil mi?
sevgi, saygı, hoşgörü ve Dostlukla dolu nice günler efendim :)

günümün şarkısını seçtim!

7 yorum:

Denizcan dedi ki...

canım.. çok sevindirdin beni gelmekle, kaldırımları birlikte eskitebilmekle.. bu sefer arayı uzun tutmayacak olmanın mutluluğuyla uğurladım bu defa seni..
hayat güzel sürprizlerle dolu değil mi :) öperim gül yüzünden..

toprak dedi ki...

merhaba... Neşeniz daim olsun... Gülmek bi insana bu kadar yakışır (:

yeşocan* dedi ki...

can Denizcan!
çok kısa zaman sonra yine birlikteyiz..ve bu kez daha fazla eğlence daha fazla kahkaha ve daha fazla mutluluğu paylaşmak dileğiyle!
iyi ki dostumsun canım benim :)
görüşmek üzere öperim bir dolu :*

toprak: güzel yorumun için teşekkürler canım :)
cümleten neş'emiz daim olsun!

Meral Erdoğan dedi ki...

fotograflara bayildim yesocanim. son kare; hirkan, elbisen, pabuclarin nefis kombin :) ...ve pek sevgili denizcan'inla birlikte oldugunuz kare; harikasiniz!

yeso, ben o gozluklerle gezemiyorum burnumda iz yapiyor :( bilsen nasil seviyorum...

yeşocan* dedi ki...

meralcim teşekkür ederim utandım :)
ben de gözlük kullanırken bir sorun olmuyor canım..gerçekten takılası ve sevilesi türden ;)
sevgiler güzel yüzlüm ;)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Aman efenim o şeref bize ait şeker, en kısa zamanda bende yazarım bebek yeniden buluşalım mucxx

yeşocan* dedi ki...

inşallah edacım memnun olurum :)
öpüyorum çok gine!
blog yazını da sabırsızlıkla beklemedeyim!
lütfen en zıpır fotolarını koy hemi? :)